preload
services banner

Виготовлення Документів

  1. Для працівників
  2. Виготовлення Документів

Документи, такі як: запрошення, дозвіл типу А, карта побиту, песель, карта поляка, договір про оренду приміщення, медичний огляд, страхування, податок на доходи фізичних осіб – є важливими документами для всіх людей, які проживають та працюють в Польщі.
Давайте розберемо кожен з цих документів детальніше:

Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi
Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi

Oświadczenie (Запрошення) – це документ, (повна назва – Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcow), який дозволяє працювати громадянам України, Грузії, Білорусі, Вірменії та Молдови. Період роботи не перевищує 24 місяця.
На основі такого документу, роботодавець може укладати з Вами такі типи трудових договорів як: Umowa o pracę, Umowa złecenia і Umowa o dzieło. Оформлений за всіма правилами документ дозволяє оформити робочу візу для в’їзду в Польщу або ж почати роботу по безвізу.

Залишити заявку
Zezwolenia na pracę typu A
Zezwolenia na pracę typu A

Польське законодавство передбачає кілька шляхів легалізації працевлаштування іноземців. Багато в чому процедура, яку має обрати роботодавець, який приймає на роботу іноземців, залежить від країни походження кандидата та терміну, на який підприємець доручає іноземцю роботу. Це стосується роботодавців, які приймають на роботу іноземців з України, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови. Для іноземців з інших країн, які не входять до Європейського співтовариства, закон передбачає легалізацію роботи на підставі дозволу на роботу. Типом дозволу, що найчастіше використовується, є дозвіл на роботу типу А

Залишити заявку
Карта Побиту (Karta pobytu)
Карта Побиту (Karta pobytu)

Карта Побиту (Karta pobytu) – це документ, що видається компетентними органами Польщі та дає іноземцю право перебувати на території Польщі на законних підставах протягом певного періоду часу. Карта перебування зазвичай видається іноземцям, які проживають у Польщі на постійній або тимчасовій основі та мають право на працевлаштування й отримання соціальних послуг відповідно до законодавства Польщі.

Залишити заявку
PESEL
PESEL

PESEL – це 11-значний ідентифікаційний номер, який використовується в Польщі для ідентифікації фізичних осіб. Цей номер є обов’язковим для всіх громадян Польщі, а також для іноземців, які проживають в Польщі на постійній основі. Цифри в номері PESEL вказують на дату народження, стать та інші персональні дані власника номера.
PESEL використовується для багатьох цілей, включаючи оподаткування, страхування, соціальне забезпечення та банківські послуги. Крім того, PESEL є обов’язковим для отримання різних документів, таких як водійські права, картки поляка та інших.
Для отримання PESEL іноземці повинні звернутися до відповідних органів Польщі та надати необхідні документи, які підтверджують їх особистість та право на проживання в Польщі.

Залишити заявку
Карта поляка (Karta Polaka)
Карта поляка (Karta Polaka)

Картка поляка (Karta Polaka) – це документ, який видається особам, які мають походження від поляків або мають зв’язок з Польщею, що дає їм певні пільги та права в Польщі. Картка поляка дозволяє вільно подорожувати до Польщі та проживати на території країни на певних умовах. Крім того, вона дає можливість отримувати додаткові освітні, культурні та інші послуги, які не надаються іншим іноземцям в Польщі. Для отримання картки поляка необхідно відповідати певним критеріям та пройти відповідну процедуру оформлення документа.

Залишити заявку
Umowa najmu mieszkania
Umowa najmu mieszkania

Umowa najmu mieszkania (Договір про оренду приміщення) – це договір оренди у Польщі житлового приміщення, який надає наша компанія, якщо ви проживаєте на нашому житлі

Залишити заявку
Badania lekarskie (Медичний огляд)
Badania lekarskie (Медичний огляд)

Є обов’язковим етапом перед початком праці. Роботодавець направляє працівників на медичні огляди, як до початку роботи, так і під час трудових відносин. Допуск працівника до роботи включає актуальні медичні довідки про відсутність індивідуальних протипоказань до роботи на певній посаді. Попередньому медичному огляду підлягають
● особи, які приймаються на роботу на підставі трудових відносин;
● молоді працівники, які направляються на роботу;
● інші працівники, які переводяться на роботу із шкідливими та небезпечними для здоров’я факторами або важкими умовами праці.
Попередні огляди не вимагаються від осіб:
● пред’являють роботодавцю актуальну медичну довідку про відсутність протипоказань для роботи в умовах праці, описаних у направленні на медичний огляд, а також направлення на обстеження, на підставі якого була видана медична довідка. Роботодавець підтвердить, що умови праці, описані в направленні на медичний огляд у попереднього роботодавця, є сумісними з пропонованими умовами;
● інтервал між працевлаштуванням у попереднього роботодавця та нового роботодавця не перевищує 30 днів;
● не буде виконувати особливо небезпечну роботу.

Залишити заявку
ZUS – заклад соціального страхування
ZUS – заклад соціального страхування

Заклад соціального страхування (ZUS) – державний організаційний підрозділ, що виконує завдання у сфері соціального страхування в Польщі. Завдання, за які відповідає ZUS, включають:
● Реалізацію положень про соціальне страхування:
– встановлення та визначення обов’язку соціального страхування;
– визначення права на допомогу та виплата допомоги;
– збирання внесків на соціальне та медичне страхування;
– фонд праці – фонд гарантійних виплат працівникам;
– ведення розрахунків з платниками внесків;
– ведення індивідуальних рахунків застрахованих осіб та платників внесків;
– приймання атестаційними лікарями та медичними комісіями рішень з метою визначення права на страхові виплати.
● Виконання міжнародних договорів і угод у сфері соціального страхування,
● Контроль за виконанням платниками внесків та застрахованими особами зобов’язання в області соціального страхування та інших завдань, покладених на ZUS.
Powrót do listy

Залишити заявку
Rozliczenie Pit (податок на доходи фізичних осіб)
Rozliczenie Pit (податок на доходи фізичних осіб)

Декларація PIT передбачає розрахунок річного податку на доходи фізичних осіб, отримані в минулому році (наприклад, від роботи, пенсії, ренти, договорів на виконання певної роботи/підряду, особистої діяльності, продажу цінних паперів за винагороду або продажу нерухомості). Особа сплачує податок з доходів від роботи в Польщі, якщо:
● являєтесь податковим резидентом Польщі;
● не являєтесь резидентом і працюєте в Польщі на польського роботодавця;
● не являєтесь резидентом і працюєте в Польщі на іноземного роботодавця, який має заклад або постійне представництво в Польщі, і несе витрати на вашу винагороду;
● не являєтесь резидентом і працюєте в Польщі на іноземного роботодавця, який не має в Польщі закладу або постійного представництва, а загальна тривалість перебування перевищує 183 дні.

Залишити заявку