preload
services banner

Виготовлення Документів

  1. Для працівників
  2. Виготовлення Документів

Документи, такі як карта побуту, карта поляка та песель та інші є важливими документами для українців, які проживають в Польщі. Давайте розберемо кожен з цих документів детальніше.

Карта Побуту
Карта Побуту

Карта Побуту – це документ, що видається компетентними органами Польщі та дає іноземцю право перебувати на території Польщі на законних підставах протягом певного періоду часу. Картка перебування зазвичай видається іноземцям, які проживають у Польщі на постійній або тимчасовій основі та мають право на працевлаштування й отримання соціальних послуг відповідно до законодавства Польщі.

Залишити заявку
Карта поляка
Карта поляка

Картка поляка – це документ, який видається особам, які мають походження від поляків або мають зв’язок з Польщею, що дає їм певні пільги та права в Польщі. Картка поляка дозволяє вільно подорожувати до Польщі та проживати на території країни на певних умовах. Крім того, вона дає можливість отримувати додаткові освітні, культурні та інші послуги, які не надаються іншим іноземцям в Польщі. Для отримання картки поляка необхідно відповідати певним критеріям та пройти відповідну процедуру оформлення документа.

Залишити заявку
PESEL
PESEL

PESEL – це 11-значний ідентифікаційний номер, який використовується в Польщі для ідентифікації фізичних осіб. Цей номер є обов’язковим для всіх громадян Польщі, а також для іноземців, які проживають в Польщі на постійній основі. Цифри в номері PESEL вказують на дату народження, стать та інші персональні дані власника номера.

PESEL використовується для багатьох цілей, включаючи оподаткування, страхування, соціальне забезпечення та банківські послуги. Крім того, PESEL є обов’язковим для отримання різних документів, таких як водійські права, картки поляка та інших.

Для отримання PESEL іноземці повинні звернутися до відповідних органів Польщі та надати необхідні документи, які підтверджують їх особистість та право на проживання в Польщі.

Залишити заявку