preload
  1. Для працівників
  2. Про нас

Про нас

Ласкаво просимо до аутсорсингової агенції Start Work!

Ласкаво просимо до аутсорсингової агенції Start Work!

Ми хочемо запропонувати Вам послуги легального працевлаштування в Польщі, які відповідатимуть Вашим найвибагливішим очікуванням.

 

Якщо вам необхідно знайти та підібрати вакансію в найкоротші терміни,

 

Якщо ви бажаєте, щоб нова робота мала  вищу заробітну плату, кращі умови проживання,  кращі умови праці які необхідні для роботи, щоб ви могли в найкоротші терміни показати свою ефективність,

 

Якщо ви шукаєте незалежну компанію з високою кваліфікацією в цій галузі, ми до ваших послуг.

 

Діяльність нашого агентства орієнтована на доброзичливий підхід до клієнтів і партнерів. Здорові та добрі відносини та досвід дозволяють нам індивідуалізувати пропозицію до вашої потреби, завдяки чому ви отримаєте доступ до вакансій, які відповідають вашим очікуванням.

 

Нашу базу працівників складають люди, які мають високу мотивацію до роботи та позитивно ставляться до виконання своїх обов’язків, а також мають досвід та необхідну кваліфікацію у своїй галузі.

 

Вирішивши співпрацювати з нами, ви можете розраховувати на повну підтримку та розуміння ваших потреб. Ми надійний діловий партнер, який прагне розвиватися.

Про нас

Про нас

Ми аутсорсингове агентство з багаторічним досвідом – 5 років. Наші послуги охоплюють широку сферу HR-діяльності, таку як: наймання тимчасових працівників, на короткі та тривалі терміни, з різним рівнем навичок та кваліфікації. Сумлінно виконуючи свою роботу, ми економимо ваші гроші, підбираючи найкращі вакансії, які вам потрібні.

Працюючи з вами, ми працюємо на основі професіоналізму, чесності, відданості, якості, ефективності та індивідуального підходу до ваших потреб.

Наш персонал

Наш персонал

Ми – компанія, що спеціалізується на висококваліфікованих фахівцях у різних галузях. Наші співробітники мають досвід роботи з багатьма компаніями у сферах кадрового планування, підбору та відбору кандидатів, адаптації та навчання персоналу. Фахівці з маркетингу та реклами піклуються про імідж компанії та залучають нових клієнтів. Завдяки цьому ми можемо гарантувати високий рівень компетентності наших співробітників та їх здатність виконувати різноманітні завдання.

 

Наші фахівці готові працювати з вами у зазначені терміни. Ми пишаємося тим, що наші співробітники завжди діють на основі останніх тенденцій та стандартів у відповідних галузях, щоб задовольнити вимоги ринку.

 

Ми з радістю відкриваємося для ваших потреб та запрошуємо вас зв’язатися з нами. Ми обговоримо нашу пропозицію та максимально плідну співпрацю, адаптуючи її до ваших потреб.

Start Work Company Bogdan Kruszelnicki

вул. Bolesława Chrobrego 36A/202, 80-423 Gdańsk

NIP: 583 328 44 32,

REGON: 369382607

company.startwork@gmail.com

Тел. 572 516 007 – Богдан Крушельницький CEO (президент – власник)

Тел. 798 772 493 – Rafał L. Karolak HRD (директор з персоналу)

Тел. 797 975 800 – Мар’ян Стецко CMO (менеджер з маркетингу)

Наші сертифікати