fbpx

StartWork

Praca tymczasowa

Czas, to wartość dla wszystkich cenna – oszczędzamy ją

Podejmując decyzję o zatrudnieniu pracowników naszej Firmy, oszczędzasz czas na przeprowadzenie rekrutacji. Do Twojej firmy zapewniamy naszych wykwalifikowanych pracowników, a w razie konieczności,  w szybkim czasie, rekrutujemy nowy personel, w zależności od Twojego zapotrzebowania. Odpowiedzialność za cały proces rekrutacji i zatrudnienia jest po naszej stronie.

Vintage alarm clock red color no time against gray background, Round frame template, minimal style, copy space, banner. 3d illustration

Zatrudnienie według potrzeb

Dzięki pozyskaniu od nas do Państwa Firmy pracowników, zyskujecie Państwo szansę właściwego dopasowania zatrudnienia do aktualnych potrzeb. Współpraca z nami pozwoli Państwu profesjonalnie i szybko reagować na zmiany w branży, w której Państwo działacie. Dla Państwa Firmy jest to ogromna szansa na uzyskanie wysokiej efektywności i przede wszystkim obniżenie kosztów wynikających chociażby z wypłat tzw. postojowego. Każda rekrutacja przeprowadzania jest skutecznie i profesjonalnie. Działamy tak, aby jak najlepiej reprezentować Państwa Firmę na rynku pracy. Współpracujemy z organizacjami z różnych branż i kandydatami na wszelkich stanowiskach dopasowując się do potrzeb.

Naszymi mocnymi stronami są: head-hunting – poszukiwanie kandydatów drogą bezpośrednią,  kompleksowe rozwiązania w dziedzinie HR, zarządzanie kapitałem ludzkim.

business-QVA8GA4

Okres próbny

Zatrudnienie pracownika z naszej Firmy, jest dla Państwa szansą na sprawdzenie osoby, którą być może zechcecie Państwo przyjąć do pracy stałej. Dzięki „okresowi próbnemu” możecie Państwo sprawdzić umiejętności potencjalnego pracownika, w rzeczywistych warunkach, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

услуги трудоустройства

Współpraca z liderami w branży

Kandydaci, którzy trafiają do Państwa Firmy przeszli pozytywnie proces rekrutacji i twardej selekcji. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję, że zatrudiając osoby z naszej firmy, zatrudniacie Państwo liderów. Decydując się na try & hire, wyznaczacie Państwo kierunek na drodze do dotarcia do najlepszych pracowników.

Couple showing yes sign icon

Obsługa kadrowo - płacowa

Jeśli w Twojej Firmie nie ma działu kadr i płac lub brakuje w nim wykwalifikowanego personelu, Outsourcing usług związanych z rozliczaniem czasu pracy i wypłacaniem wynagrodzeń jest w takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem. Zyskujecie Państwo czas na rozwijanie swojego biznesu, a pracownicy, którzy w nim pracują, obsługiwani są przez specjalistów w branży kadrowo – płacowej.

business-7ZDLG7G

Jesteśmy wiarygodni w swojej branży

Celem procesów rekrutacji i selekcji przeprowadzanych przez naszą firmę jest odpowiedni dobór i twarda selekcja pracowników. Działania te mają na celu przed wszystkim optymalizację kosztów pracodawcy oraz wzrost efektywności działań i skuteczności organizacji. Zapewniamy odbiór po przyjeździe do miejsca docelowego, dojazd do pracy (autobus zakładowy lub dofinansowanie kosztów biletu na komunikację miejską, zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach oraz pomoc w zebraniu dokumentacji do legalnego zatrudnienia pracownika na terenie naszego kraju.

Сотруднечество по трудоустройстве

Nasze Atuty:

skuteczna rekrutacja potwierdzona ponad 90% realizacją projektów,

znajomość rynku pracy,

pomoc specjalistów – jesteśmy zespołem, w którym specjaliści szukają specjalistów,

indywidualne podejście do każdego kontrahenta,

referencje od naszych obecnych kontrahentów

 

Zaufali nam  

    Мы используем файлы cookie, чтобы обеспечить вам максимально удобную работу с нашим сайтом. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь на использование файлов cookie.
    Хорошо
    Отказаться
    Privacy Policy