fbpx

StartWork

Praca tymczasowa

Czas, to wartość dla wszystkich cenna – oszczędzamy ją

Podejmując decyzję o zatrudnieniu pracowników naszej Firmy, oszczędzasz czas na przeprowadzenie rekrutacji. Do Twojej firmy zapewniamy naszych wykwalifikowanych pracowników, a w razie konieczności,  w szybkim czasie, rekrutujemy nowy personel, w zależności od Twojego zapotrzebowania. Odpowiedzialność za cały proces rekrutacji i zatrudnienia jest po naszej stronie.

Zatrudnienie według potrzeb

Dzięki pozyskaniu od nas do Państwa Firmy pracowników, zyskujecie Państwo szansę właściwego dopasowania zatrudnienia do aktualnych potrzeb. Współpraca z nami pozwoli Państwu profesjonalnie i szybko reagować na zmiany w branży, w której Państwo działacie. Dla Państwa Firmy jest to ogromna szansa na uzyskanie wysokiej efektywności i przede wszystkim obniżenie kosztów wynikających chociażby z wypłat tzw. postojowego. Każda rekrutacja przeprowadzania jest skutecznie i profesjonalnie. Działamy tak, aby jak najlepiej reprezentować Państwa Firmę na rynku pracy. Współpracujemy z organizacjami z różnych branż i kandydatami na wszelkich stanowiskach dopasowując się do potrzeb.

Naszymi mocnymi stronami są: head-hunting – poszukiwanie kandydatów drogą bezpośrednią,  kompleksowe rozwiązania w dziedzinie HR, zarządzanie kapitałem ludzkim.

Okres próbny

Zatrudnienie pracownika z naszej Firmy, jest dla Państwa szansą na sprawdzenie osoby, którą być może zechcecie Państwo przyjąć do pracy stałej. Dzięki „okresowi próbnemu” możecie Państwo sprawdzić umiejętności potencjalnego pracownika, w rzeczywistych warunkach, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Współpraca z liderami w branży

Kandydaci, którzy trafiają do Państwa Firmy przeszli pozytywnie proces rekrutacji i twardej selekcji. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję, że zatrudiając osoby z naszej firmy, zatrudniacie Państwo liderów. Decydując się na try & hire, wyznaczacie Państwo kierunek na drodze do dotarcia do najlepszych pracowników.

Obsługa kadrowo - płacowa

Jeśli w Twojej Firmie nie ma działu kadr i płac lub brakuje w nim wykwalifikowanego personelu, Outsourcing usług związanych z rozliczaniem czasu pracy i wypłacaniem wynagrodzeń jest w takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem. Zyskujecie Państwo czas na rozwijanie swojego biznesu, a pracownicy, którzy w nim pracują, obsługiwani są przez specjalistów w branży kadrowo – płacowej.

Jesteśmy wiarygodni w swojej branży

Celem procesów rekrutacji i selekcji przeprowadzanych przez naszą firmę jest odpowiedni dobór i twarda selekcja pracowników. Działania te mają na celu przed wszystkim optymalizację kosztów pracodawcy oraz wzrost efektywności działań i skuteczności organizacji. Zapewniamy odbiór po przyjeździe do miejsca docelowego, dojazd do pracy (autobus zakładowy lub dofinansowanie kosztów biletu na komunikację miejską, zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach oraz pomoc w zebraniu dokumentacji do legalnego zatrudnienia pracownika na terenie naszego kraju.

Nasze Atuty:

skuteczna rekrutacja potwierdzona ponad 90% realizacją projektów,

znajomość rynku pracy,

pomoc specjalistów – jesteśmy zespołem, w którym specjaliści szukają specjalistów,

indywidualne podejście do każdego kontrahenta,

referencje od naszych obecnych kontrahentów

 

    Мы используем файлы cookie, чтобы обеспечить вам максимально удобную работу с нашим сайтом. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь на использование файлов cookie.
    Хорошо
    Отказаться
    Privacy Policy